Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz, bilindiği üzere yanıcı ve tehlikeli bir maddedir. Bu sebepten dolayı doğalgaz tesisatını yapan kişilerin mutlaka yetkili ve igdaş ‘tan sertefikalı olmaları gerekir.
Doğalgaz tesisatı yapım işlemi ile ilgili firmamızla müşterimiz arasında sözleşme yapıldıktan sonra yapılacak doğalgaz tesisatının projesi çizilir, müşterimiz igdaş abonelik ve sözleşme işlemlerini yapması sonrasında proje firmamız tarafından igdaşa gönderilir ve proje onayı alınır. Doğalgaz tesisatının yapım işlemi ile ilgili müşterimizden randevu alınır ve randevu tarihinde tesisat 1 gün içinde gerekli kaçak testleri ve sızdırmazlık kontrollleri yapılarak teslim edilir ve  daha sonra igdaş‘tan gaz açılışı için randevu istenir randevu tarihinde igdaş mühendisi ve firmamız mühendisi birlikte daireye gelinerek doğalgaz tesisat ve doğalgaz projesi  kontrolleri yapılarak gazın açılışı gerçekleştirilir.
Doğalgaz tesisatını deneyimli personelimiz ve uzman kadromuzla profesyonel olarak yapmaktayız. Müşterilerimize her zaman uygun fiyat ve kaliteli işçilikle hizmet verip müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en önemli verdiğimiz değerdir.